Kursy języka francuskiego Francja szkoły języka francuskiego we Francji

Szkoły jezyka francuskiego we Francji.

Paryż, Nicea, Bordeaux, Biarritz, Tulon, Hyères/La Crau.

Kurs języka francuskiego Francja

France Langue

FRANCE LANGUE jest zlokalizowaną w Paryżu i Nicei szkołą języka francuskiego istniejącą od 20 lat, specjalizującą się w nauczaniu cudzoziemców. Szkoła organizuje kursy języka francuskiego dla osób, które ukończyły 17 lat oraz młodzieży w wieku 13-17 lat.

dowiedz się więcej
Francuski we Francji

BLS

BLS jest międzynarodową szkołą języka francuskiego założoną w 1992 roku przez Damiena Renaux, którego wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka francuskiego zaowocowało powstaniem wspaniałego ośrodka nauki języka francuskiego. Ta niewielka, nastawiona przyjacielsko, a zarazem działająca bardzo profesjonalnie szkoła prowadzi kursy dla studentów z całego świata na poziomach od początkujących po wysoce zaawansowanych. BLS oferuje również unikalne i bardzo specyficzne programy, które zyskują coraz większą popularność. Szkoła mieści się w przepięknym dziewiętnastowiecznym budynku w samym sercu Bordeaux.

dowiedz się więcej
nauka francuskiego

Accord

Bogata i zróżnicowana oferta szkoły ACCORD w Paryżu skierowana jest do młodzieży w wieku od 13 do 17 lat. Spełnia ona oczekiwania zarówno rodziców w kwestii jakości nauczania, jak i nadzieje uczestników na wspaniałą zabawę z rówieśnikami.

dowiedz się więcej
obozy jezykowe Francja

CENTRE INTERNATIONAL d'ANTIBES

Hyères/La Crau jest najstarszą miejscowością wypoczynkową na wybrzeżu. Miejscowość jest bardzo spokojna i bezpieczna, będą mogli Państwo poczuć się jak w domu a jednocześnie skorzystać z bardzo wielu rozrywek związanych ze sportami wodnymi. Miasto liczy 52 000 mieszkańców, jest położone w pobliżu miejscowości Toulon, 140 km od Nicei. Jeśli oprócz sportów wodnych, uwielbiają Państwo piaszczyste plaże, w odległości 35 km znajdują się najpiękniejsze plaże w regionie!

Z pośród wielu różnych atrakcji jakie oferuje miejscowość Hyères na pewno każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. Organizowane są między innymi wydarzenia kulturalne, wycieczki, zajęcia dodatkowe i oczywiście sporty wodne.

dowiedz się więcej